avatar
Milena Walicka
07 luty 2017 19:05

II Liga mężczyzn Ostrołęka - Łódź

23359866699 5161e1e02a h

12.02.2017r. (niedziela) godz. 14:00

UMKS Trójka Ostrołęka- ChKS Łódź 29:21 (14:14)

Zawodnicy ChKS-u: Górecki, Sańpruch, - Witczak 6, Przybylski S. 5 (1/2), Stężała 4, Rokicki 2, Karolak 1, Walczak 1, Laskowski 1, Winiarski 1, Matjaszczyk , Kuśmierczyk, Przybylski N.
Karne: 1/2
Kary:6min (2x2min Stężała, 2min Przybylski S.)

Najwięcej dla Ostrołęki: Ludwiczak 7, Niećko 7.
Karne: 10min
Kary: 1/1

KOMENTARZE 13
avatar
C
Co to jest "ponczek w maśle" ? 18 luty 2017 14:48
666
P
Pan Pawlak 18 luty 2017 14:01
Ciekawe kto to pisał wcześniej  bo juz od samego początku śmierdzi kolesiostwem !!!
A
Aaa 17 luty 2017 21:14
Ludzie zajmijcie się swoim życiem, wasze komentarze są żenujące i sięgają dna. Skoro wszystko wam nie pasuje to co sie dzieje w klubie to albo zróbcie coś konstruktywnego, żeby to zmienić (np. Sam zostań trenerem i zajmij sie szkoleniem młodzieży) albo zamknijcie się i oszczędźcie innym czytania waszych wypocin na poziomie podstawówki. Zapewne piszą takie komentarze niespełnione gwiazdy piłki ręcznej, którym nie udało się nic osiągnąć lub uważają że są skrzywdzeni przez swoich trenerów. A wyzywanie rodziny trenerów to już cios poniżej pasa i świadczy tylko o waszym wychowaniu!! To że drużyna przechodzi słabszy okres to nie tylko wina trenerów jak wy uważacie, ale również zawodników. Bo to od ich zaangażowania i systematyczności na treningach dużo zależy. A zaglądania do kieszeni trenerów nie należy do waszych kompetencji, to jest ich praca i za to dostają wynagrodzenie. A z tego co mi wiadomo nie dostają 400 zł za każdą grupę, składki to opłata za wynajem hali, trener nic z tego nie dostaje bo rozlicza się z tego u księgowej. Takie opłaty występują w każdej dyscyplinie sportu a nawet wynoszą o wiele więcej. A jeśli uważasz że trenerzy na obozach żyją jak "pączki w maśle" to zorganizuj sam taki obóz i pilnuj grupę nieswoich dzicie przez 24 godziny dziennie i bądź za nich odpowiedzialny. Pozdrawiam wszystkich hejterow internetowych, którzy nie mają swojego życia!
a
abc 17 luty 2017 19:03
starego se pozdrów debilko
P
Pan Pawlak 17 luty 2017 17:45
omadąse dzieki za poparcie i obrone, wiec jak juz wspomniałem od rana jestem w pracy bo ja nie zarabiam 400 zł jak trenerzy xD ale chciałbym za to ze mam wszystko i wszystkich w dupie zarabiac 400 ziko   spoko fucha !!! tylko jest jedna sprawa o której zapomniałas chyba dodac ze za kazda grupe macie 400 składki obozy i wyjazdy , jadac na obóz trenerzy zyja jak ponczki w masle ,nie odmawiaja sobie zadnej przyjemnosci nie bede mowił o szczegółach bo zapadniecie sie pod ziemie , na koniec dodam wez koło i ... sie w czoło :) cya  //admin: proszę o nie używanie wulgaryzmów
P
Pan Pawlak 17 luty 2017 17:33
buahaha Marta ty to masz nasrane, po co mam sie kryć skoro ja na to gówno nie wchodze to raz a dwa  ja mowie otwarcie co mysle o tym waszym szambie w ktorym siedzi juz tez sama !!! a ja o takiej godzinie Trenerko jestem w pracy i ... sie od mojej osoby !!!! //admin: proszę o nie używanie wulgaryzmów
M
Marta 17 luty 2017 15:33
Pozdrawiam :)
o
omadąse 17 luty 2017 09:47
Na dodatek jesteś tak głupia, jak pokazuje twój komentarz, że nie stać Cię nie przyjecie konstruktywnej krytyki. Potrafisz tylko bezpodstawnie kogoś oczernić na forum publicznym nie mając nawet pojęcia czy to dokładnie ta osoba o której myślisz. Ale zapewniam Cię że nie napisał tego wspomniany przez Ciebie "Pawlak.P". Pragnę również nadmienić że można by mieć komuś za złe "działanie na niekorzyść klubu", jeśli takowym można to nazwać. Aczkolwiek jeśli taką opinie o klubie wyraża więcej niż jedna osoba, to wydawać by się mogło że jest coś na rzeczy. A tym komentarzem o Panu "P" pokazałaś jak was wszystkich boli to że ktoś w końcu na głos mówi co się dzieje w tej ruinie, bo klubem tego nazwać nie można.
o
omadąse 17 luty 2017 09:15
Wydawało by się że nic nie przebije głupotą Pana "Trenera", ale jak pokazuje życie, na córe zawsze można liczyć. Jak to mawiają, co w rodzinie to nie zginie, tatuś dumny z córy. Po protu prawda w oczy kole, a wy nawet nie potraficie przyjąć konstruktywnej i popartej faktami krytyki innej osoby. ŻENADA co się tu dzieje.
M
Marta 17 luty 2017 07:08
No teraz Pan Pawlak P. Postanowił wyjewać swoje żale na facebooku. Haha
x
xyz 16 luty 2017 23:02
brak słów na gościa od pierwszego posta po prostu"żenua",idiota i tyle
I
Inteligentni 15 luty 2017 09:36
Piotrze P. Nie znudzi Ci się to? 
o
omadąse 14 luty 2017 10:57
passa trwa w najlepsze :D

Zobacz też inne aktualności

No image thumb

Udany weekend zespołów juniorskich

Sobota 07.11.2020r. juniorka ChKS Łódź - PABIKS Impact Pabianice 28:23 (13:7) Bramkarki: Lebioda, Urbańska. Zawodniczki: Krysiak-12(2), Olejnik-5, Mordęcka-3, Majchrowska-2, Sibelska-1, Potarg
75491816 2604146822957027 8047361466669465600 o

I Liga Kobiet Sezon 2020/21

24.10.2020r. Pierwsza wygrana po rzutach karnych ChKS PŁ Łódź - UKS Dziewiątka Legnica 29 : 29 (11 : 14) karne 4 : 1 Bramkarki: Lis, Brudzyńska. Zawodniczki: Szmigielska-8, Kutnik-5(3), Piąt
No image thumb

Pierwsza przegrana Juniorek

ChKS Łódź - MKS PMDKiS Wieluń 23:24 (14:13) Bramkarze: Urbańska, Lebioda. Zawodniczki: Krysiak-11(3), Dwornicka-4, Potargowicz-2, Sibelska-2, Olejnik-2, Wojnarowska-2, Budzińska, Majchrowska, Mord