05 październik 2010 20:31

l Liga KS Gwardia Opole - ChKS Łódź

09.10.2010r. (sobota) godz. 18:00

KS Gwardia Opole - ChKS Łódź 31:19 (16:9)
Mecz był tylko wyrównany do 14 minuty wynik 6:6. Od tego momentu tracimy 5 bramek i w 20 minucie przegrywamy 16:11. W końcówce pierwszej połowy nie potrafimy wykorzystać gry w przewadze i niestety tracimy kolejne bramki przegrywając 16:9. Druga połowa bez zmian, przewaga gospodarzy utrzymuje się a w ostatnich minutach powieksza się do 12 bramek. W zespole ChKS-u niestety nie można wyróżnić żadnego zawodnika, wszyscy mieli problemy ze skutecznościa rzutową.

ChKS - Grabowski, Wnuk, Łuczyńaki - Gomółka 3, Kulisz Mi. 2, Witczak 2, Urbański 2, Walczak 1, Łuczyński Ł. 2, Kuśmierczyk 2, Kosik 1, Pieczyński 3, Kaczmarek 1, Matusiak.

Gwardia - Galach, Donosewicz, - Zajączkowski 1, Knop 4, Baran 10, Matyszok 1, Ogorzecek 1, Drej 2, Zadura 1, Zych 5, Kostrzewa 6, Paliwoda, Bujak, Piech.

ZAPOWIEDŹ!

W sobotę 9 października zostanie rozegrana 4 kolejka o mistrzostwo I ligi mężczyzn gr.B. Szczypiorniści CkKS'u po niezbyt udanym początku sezonu udadzą się do Opola by wywalczyć z tamtejszą Gwardią pierwsze punkty w sezonie. Każdy punkt przywieziony z trudnego terenu jakim jest Opolska hala będzie bezcenny, gdyż drużyna ze śląska to zespół, który w tegorocznych rozgrywkach ma za cel wywalczenie jak najwyższej pozycji w końcowej tabeli. Łodzianie pojadą na ten pojedynek w osłabionym składzie. Z powodu kontuzji kolana nie będzie mógł wystąpić Maciek Kulisz, a także nasz najlepszy strzelec do tej pory Rafał Fałdrowicz, który był jednym z kluczowych zawodników poprzednich spotkań. W miejsce Macieja Kulisz powrócił do zespołu z Anilany Dawid Kaczmarek, który pokazał próbkę sowich umiejętności w poprzednim spotkaniu z Politechniką Radomską i miejmy nadzieję, że ten młody i utalentowany gracz przyczyni się do zdobycia pierwszych punktów.
Liczymy również na Radka Walczaka, który jak zwykle pokazał, że potrafi walczyć, wziąść ciężar gry na własne barki i miejmy nadzieję, że poprowadzi drużynę do zwycięstwa.

Autor: Urbański M.