05 wrzesień 2010 17:20

II miejsce w I Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej SENIORÓW

Dziś (5.09.2010) dobiegł końca I Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej SENIORÓW. Po zaciętej walce ChKS przegrał finałowy mecz, zdobywając 26 bramek. Drużyna MKS "Jurand" Ciechanów okazała się lepsza, pokonując nasz zespół 4 bramkami, a tym samym zdobywając pierwsze miejsce na turnieju. Mecz po 60 minutach zakończył się remisem, zwycięzca wyłonił się po 10 minutowej dogrywce. Na podium zaraz za MKSem stanęli ChKS Łódź i Gorodniczanka Białoruś. IV miejsce zajął zespół z Czech - Sokol Ostrava, V - AZS UŁ PŁ Anilana Łódź i VI - Pabiks Pabianice.