avatar
Krzysztof Sokołowski
04 listopad 2014 18:13

2 punkty dla Łodzian // II Liga Mężczyzn ChKS - Włókniarz

08.11.2014r. (sobota) godz. 18:00

ChKS Łódź -KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 26:18 (11:7)

Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18

Zawodnicy ChKS-u: Bomberski, Górecki, Florczak - Fałdrowicz 6(2/3), Biernacki 6(0/1), Darnowski 2, Walczak 2, Scios 2, Kaźmierczak 2, Sadliński 2(2/2), Urbański 1, Witczak 1, Przybylski 1, Kuśmierczyk 1, Okulski, Świątkiewicz.

Karne: 4/6
Kary: 9x 2min (2min Darnowski, 2min Walczak, 2min Biernacki, 2min Okulski, 2x 2min Kaźmierczak, 2x 2min Świątkiewicz, 2 min Sadliński)

Najwięcej dla Konstantynowa: Jencz 10(1/1)
Karne 1/1 
Kary: 12x 2min (2x 2min Knol, 2x 2min Włodarczyk, 2min Kosma, 3x 2min Rutkowski, 2min Stępień, 2min Jencz, 2x 2min Kaczorowski)

   Kolejne 2 punkty lądują na koncie ChKS-u. Wygrywamy na swoim parkiecie 26:18 (11:7). Do składu po przerwie dołączył R. Fałdrowicz.  Swój pierwszy mecz może zaliczyć do udanych co nas bardzo cieszy.
  Mecz rozpoczął Kaczorowski zdobywając bramkę w 3 minucie meczu dla gości. Szybko odpowiedział R. Fałdrowicz zdobywając 2 bramki pod rząd. W 7 minucie meczu został podyktowany rzut karny dla gospodarzy na 7 metrze stanął P. Biernacki niestety nie udało mu się pokonać bramkarza przeciwników. W 9 min 2:5 dla rywali. Słabo dysponującego P. Biernackiego zmienił Ł. Scios, który szybko wpisał się na listę strzelców zdobywając 2 bramki i doprowadzając do remisu z rywalem. W 18 minucie 5:5. Jednak pierwszą połowę nie możemy zaliczyć do udanych, ponieważ na prowadzenie wyszliśmy dopiero w 21 min po bramce M. Kaźmierczaka. Na boisku pojawia się po raz drugi P. Biernacki. Chwila przerwy dobrze mu zrobiła, gdyż zdobywała 3 bramki z kolei, a na tablicy wyników w 26min 10:6. Minutę przed końcem pierwszej połowy karny dla gości, na 7 metrze staje F. Jencz i zmniejsza przewagę gospodarzy. Chwilę później ta sama sytuacja i karny dla gospodarzy tym razem na „siódemce” staje R. Fałdrowicz, pokonuje bramkarza gości i pierwsza połowa kończy się 11:7.
   Druga połowa to tylko formalność dla naszych zawodników z minuty na minutę powiększali swoją przewagę. Nie udała się naszym zawodnikom zatrzymać rozpędzonego snajpera Konstantynowa, którym jest F. Jencz. Zdobył w tym meczu aż 10 bramek. Czerwono- czarni nie wykorzystywali bardzo dużo sytuacji w ataku. Na przyzwoitym poziomie spisywali się łódzcy bramkarze.  Nie da się nie zauważyć, że graliśmy 18min w osłabieniu a nasi rywale aż 24 min. Jest to bardzo dużo jak na taki mecz. Mecz kończy się 16:18. Mimo tego jaki był przebieg meczu liczy się wygrana, która pozwoli nam wzbić się w górę tabeli.

Gratulujemy wygranego meczu !! 

A już za tydzień nasi szczypiorniści zagrają na wyjeździe z MOKS Słoneczny Stok Białystok.


Po krótkiej przerwie nasi szczypiorniści wracają na parkiety. Już 08.11. o godz. 18:00 rywalem ChKS-u będzie KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki. Przeciwnicy nie wygrali jeszcze żadnego meczu na wyjeździe, należy jednak zauważyć, że KKS pokonał u siebie spadkowicza z I ligi Politechnika Anilana Łódź, zespół przed sezonem uznawany była za jednego z liderów grupy więc przegranie tego meczu było zaskoczeniem wśród kibiców. Nasi podopieczni muszą zwrócić uwagę na 2 na liście najlepszych strzelców, który gra w KKS jest to F. Jencz. Wygranie tego meczu pozwoliłoby naszym zawodnikom na podskoczenie w górę tabeli. Mamy nadzieję, że będzie to ciekawy i zacięty mecz.

Serdecznie Zapraszamy !!

Wyniki sporkań 8 kolejki:

MKS Wieluń - Orlen Wisła II
AZS AWF W-wa - SPR Pabiks 34:39
KS Uniwersytet - AZS UMCS 37:31 (22:11)
MKS Mazur - UKS Anilana 34:27 (14:16)
UMKS Trójka - AZS UW 26:34
SPR Siedlce  -MOKS Słoneczny Stok 30:26

 

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Desktop1

Sekcja Tenisa!

Zapaszamy wszystkich chętnych na korzystanie z naszych kortów tenisowych, które są czynne od 8:00-20:00. Nasza sekcja przeznaczona jest dla dorosłych, przedszkolaków, dzieci i młodzieży.Można z nich k
Chks wielkanoc

Zdrowych, Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, Wesołych Świąt Wielkanocnych!
91588412 1342013582659358 8495783376953802752 n

Po długiej chorobie dziś w nocy zmarł Kazimierz Fijałkowski

Po długiej chorobie dziśw nocy zmarł Kazimierz Fijałkowski. Były zawodnik naszego klubu,w ostatnich czasach reprezentowałklub w drużynie Mastersów. Dobry Kolega oraz Przyjaciel klubu. Składamy c