Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Szymon Kubicki
04 październik 2018 15:24

ChKS Politechnika Łódzka znowu zmierzy się z beniaminkiem

Dsc 0010

W najbliższą sobotę, 6 października, nasza drużyna zmierzy się z SKF KPR Sparta Oborniki. Jest to druga ekipa, która awansowała do I ligi w tym sezonie, a zatem ChKS PŁ po raz kolejny przed własną publicznością zmierzy się z zespołem beniaminka. Przypomnijmy, że w swoim pierwszym meczu "Akademiczki" wygrały, choć nie obyło się bez problemów i nerwowej gry. Pomimo odrabiania strat z pierwszej połowy, ostatecznie zwyciężyły dwiema bramkami. Z kolei w drugiej kolejce zremisowały z Dwójką Łomża, przegrywając w rzutach karnych. Liczymy, że w tym meczu Łodzianki pokażą w końcu swój prawdziwy charakter.

Tym bardziej, że przyjezdne z Wielkopolski na pewno nie oddadzą zwycięstwa bez twardej walki. Póki co grały one ze zmiennym szczęściem, aczkolwiek w obu pierwszych meczach mierzyły się z ekipami Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Płocka. W ostatniej kolejce przegrały z pierwszą drużyną, ale wcześniej pokonały drugą drużynę, co samo w sobie pokazuje, że z tym zespołem trzeba się liczyć. Na pewno zdaje sobie z tego sprawę duet trenerski Agnieszka Kowalska i Tomasz Walicki, którzy przygotowują swój zespół zarówno pod względem taktycznym, jak i mentalnym.

W naszym zespole nie wystąpi nadal, sprowadzona w tym sezonie, Aleksandra Kutnik. Nie jest również pewny występ Beaty Walickiej (choroba), oraz Katarzyny Sobińskiej (uraz pleców). Liczymy jednak na to, że obie te, kluczowe dla naszego zespołu zawodniczki, wrócą do zdrowia, i pomogą w zwycięstwie!

 

Przypominamy także, że nadal zbieramy pieniądze na leczenie małej Zuzi, która zmaga się z ciężką chorobą. Nasze wsparcie na pewno pomoże jej w powrocie do zdrowia. Pokażmy, że łódzcy kibice są najlepsi!

 

Gorąco zapraszamy! Sobota, 6 października, godzina 17:00, hala przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 18. Wstęp wolny.

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

46176180 263359674528772 7446230061440565248 n

Czy ChKS zrewanżuje się za porażkę w I rundzie?

Już w tę niedzielę, 17 lutego, Chojeński Klub Sportowy Politechnika Łódzka rozegra mecz we własnej hali z czerwoną latarnią I ligi grupy A, Drwęcą Novar Lubicz. Łodzianki mają sporo do udowodnienia eki
Plakat dziewczynki

Zapraszamy na treningi piłki ręcznej

Zapraszamy dziewczynki z klas V, VI i VII na zajęcia zpiłki ręcznej!!
46176180 263359674528772 7446230061440565248 n

Przegrana na trudnym terenie..

Niestety, nie udało się zawodniczkom Chojeńskiego Klubu Sportowego wywieźć zwycięstwa z trudnego terenu. W sobotę, 2 lutego, nasza drużyna rozegrała mecz z SKF KPR Spartą Oborniki, który niestety zako