Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Szymon Kubicki
04 październik 2018 15:24

ChKS Politechnika Łódzka znowu zmierzy się z beniaminkiem

Dsc 0010

W najbliższą sobotę, 6 października, nasza drużyna zmierzy się z SKF KPR Sparta Oborniki. Jest to druga ekipa, która awansowała do I ligi w tym sezonie, a zatem ChKS PŁ po raz kolejny przed własną publicznością zmierzy się z zespołem beniaminka. Przypomnijmy, że w swoim pierwszym meczu "Akademiczki" wygrały, choć nie obyło się bez problemów i nerwowej gry. Pomimo odrabiania strat z pierwszej połowy, ostatecznie zwyciężyły dwiema bramkami. Z kolei w drugiej kolejce zremisowały z Dwójką Łomża, przegrywając w rzutach karnych. Liczymy, że w tym meczu Łodzianki pokażą w końcu swój prawdziwy charakter.

Tym bardziej, że przyjezdne z Wielkopolski na pewno nie oddadzą zwycięstwa bez twardej walki. Póki co grały one ze zmiennym szczęściem, aczkolwiek w obu pierwszych meczach mierzyły się z ekipami Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Płocka. W ostatniej kolejce przegrały z pierwszą drużyną, ale wcześniej pokonały drugą drużynę, co samo w sobie pokazuje, że z tym zespołem trzeba się liczyć. Na pewno zdaje sobie z tego sprawę duet trenerski Agnieszka Kowalska i Tomasz Walicki, którzy przygotowują swój zespół zarówno pod względem taktycznym, jak i mentalnym.

W naszym zespole nie wystąpi nadal, sprowadzona w tym sezonie, Aleksandra Kutnik. Nie jest również pewny występ Beaty Walickiej (choroba), oraz Katarzyny Sobińskiej (uraz pleców). Liczymy jednak na to, że obie te, kluczowe dla naszego zespołu zawodniczki, wrócą do zdrowia, i pomogą w zwycięstwie!

 

Przypominamy także, że nadal zbieramy pieniądze na leczenie małej Zuzi, która zmaga się z ciężką chorobą. Nasze wsparcie na pewno pomoże jej w powrocie do zdrowia. Pokażmy, że łódzcy kibice są najlepsi!

 

Gorąco zapraszamy! Sobota, 6 października, godzina 17:00, hala przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 18. Wstęp wolny.

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Dsc 0139

ChKS PŁ przed kolejnym wyzwaniem. Do Łodzi przyjeżdża zespół z Gniezna

Drużyna ChKS Politechniki Łódzkiej gra w tym sezonie ze zmiennym szczęściem. W meczach przed własną publicznością potrafi wygrać (odpowiednio z MKS Karczew oraz SKF KPR Sparta Oborniki), ale zdecydowan
Dsc 0164

Kiepskie humory po meczu z Lubiczem..

Trzynasty dzień października okazał się wyjątkowo pechowy dla naszych pierwszoligowych zawodniczek. Po pierwsze, bus, który miał dowieźć naszą drużynę na mecz, "złapał gumę", i trzeba było szukać - na
Dsc 0230

ChKS PŁ jedzie do Lubicza

Pierwszoligowe zawodniczki ChKS PŁ już w najbliższą sobotę, 13 października, zmierzą się z ostatnią drużyną grupy A, czyli Drwęcą Novar Lubicz. Aktualne wyniki obu zespołów jednoznacznie wskazują na