Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Krzysztof Sokołowski
04 czerwiec 2013 14:17

FINAŁ PUCHARU ZPRP MŁODZICZEK!!

05 - 08.06.2013r. (środa - sobota)

Grupa B
KSS Kielce
MTS Kwidzyn
ChKS Łódź
MKS Brodnica 

Dzień I (05.06.13r)

11:30 KSS Kielce - ChKS Łódź 24:10 (11:4)
Zawodniczki ChKS-u:
Kozłowska, Lis - Sworowska 1, Gudas 1, Filipczak 4, Czernek 2, Noman 1, Ostros 1, Nyga, Kosińska, Maciążek, Rogowska, Pachlińska.

MTS Kwidzyn - MKS Brodnica 25:17 (17:6)

18:30 MTS Kwidzyn - ChKS Łódź 23:10 (14:3)
Zawodniczki ChKS-u:

Kozłowska, Lis - Sworowska 1, Gudas 1, Filipczak 4, Czernek 2, Noman 1, Ostros 1, Nyga, Kosińska, Maciążek, Rogowska, Pachlińska.

KSS Kielce - MKS Brodnica  30:15 (15:6)

Dzień II (06.06.13r.)

KSS Kielce - MTS Kwidzyn
15:30 ChKS Łódź - MKS Brodnica 9:14

Dzień III (07.06.13r.)

11.30 MKS Sambor Tczew - ChKS Łódź 21:14 (11:10)
Zawodniczki ChKS-u: Kozłowska, Lis - Sworowska 3, Gudas 3, Filipczak 2, Czernek 4, Noman, Ostros, Nyga 1, Kosińska 1, Maciążek, Rogowska, Pachlińska.

UMKS Żak Kielce - ChKS Łódź 12:13 (9:6) 
Zawodniczki ChKS-u:
Kozłowska, Lis - Filipczak 3, Czernek 5, Ostros 5
, Sworowska, Gudas, Noman 1, Nyga, Kosińska, Maciążek, Rogowska, Pachlińska.

Dzień IV (08.06.2013r.)

8:30 MKS Karczew - ChKS Łódź 24:7 (9:4)
Zawodniczki ChKS-u: Kozłowska, Lis - Sworowska 3, Gudas 1, Filipczak 1, Czernek 2, Noman, Ostros, Nyga, Kosińska, Maciążek, Rogowska, Pachlińska.

  Tabela końcowa:
I miejsce SKS Kusy Kraków
II miejsce MTS Kwidzyn
III miejsce KSS Kielce
IV miejsce MOSM Tychy
V miejsce UKS PR Ruch Chorzów
VI miejsce MKS Kusy I Szczecin
VII miejsce MKS MOS Gniezno
VIII miejsce UKS Royal Wilanów
IX miejsce UKS Bukovia Buk
X miejsce MKS Sambor Tczew
XI miejsce MKS Brodnica
XII miejsce MKS Zagłębie Lubin
XIII miejsce MKS Karczew
XIV miejsce  ChKS Łódź

XV miejsce MKS PM Tarnów
XVI miejsce UMKS Żak Kielce

Najlepsza zawodniczka z ChKS-u: Ostros Katarzyna

Najlepsza "7"

1.Dominika Więckowska - KSS Kielce
2.Alicja Pękala - MTS Kwidzyn
3.Paulina Szyca - MTS Kwidzyn
4.Natalia Niedzielska - MKS MOS Gniezno
5.Małgorzata Granicka - UKS Royal Wilanów
6.Anna Chojnacka - SKS Kusy Kraków
7.Oliwia Kamińska - MKS Sambor Tczew

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Chks 1 liga kobiety small

3 punkty dla nas! I liga kobiet Kwidzyn - Łódź

18.11.2017r. (sobota) godz. 17:00 MTS Kwidzyn - ChKS PŁ Łódź 19:27 (11:15)
4

I liga kobiet Łódź- Płock II

12.11.2017r. (niedziela) godz. 17:30 ChKS PŁ Łódź- SMS ZPRP II Płock Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich Już w najbliższą niedzielę nasze szczypiornistki podejmą przed własną publicznością zes
3

I Liga kobiet Łódź- Łomża

05.11.2017r. (niedziela) godz. 17:30 ChKS PŁ Łódź - GUKS Dwójka Łomża Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18 Serdecznie zapraszamy na kolejny mecz naszych seniorek, który odbędzie si