Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Szymon Kubicki
04 luty 2019 21:15

Przegrana na trudnym terenie..

46176180 263359674528772 7446230061440565248 n

Niestety, nie udało się zawodniczkom Chojeńskiego Klubu Sportowego wywieźć zwycięstwa z trudnego terenu.
W sobotę, 2 lutego, nasza drużyna rozegrała mecz z SKF KPR Spartą Oborniki, który niestety zakończył się naszą porażką, przy czym wynik 25:21 nie odzwierciedla walki i zaangażowania "Akademiczek". Pierwsze minuty spotkania zapowiadały wielkie emocje, niestety po raz kolejny zdarza nam się kilka minut przestoju i chaosu w grze. I jak się okazało, było to 7 minut, które zdecydowały o końcowym wyniku.
Druga połowa była w naszym wykonaniu o wiele lepsza, niż pierwsza, niestety nie wystarczyło to do wyrównania lub zwycięstwa. Trzeba tu dodać, że nasza ekipa była mocno osłabiona brakiem wielu zawodniczek. Na obrocie Małgorzata Kisiel nie miała zmiany i musiała walczyć całe 60 minut. W spotkaniu wystąpiło tylko 5 nominalnych rozgrywających (Barbara Sibelska, Patrycja Mularczyk, Beata Walicka, Magdalena Borowiec, Wiktoria Szymczak), zatem duet trenerski Agnieszka Kowalska - Tomasz Walicki, musieli mocno rotować składem. Na środku rozegrania zagrała, występująca na co dzień na pozycji skrzydłowej Katarzyna Ostros (mecz zakończyła z 6 bramkami). Na prawej stronie rozegrania kolejną szansą dostała Natalia Szmigielska, która pokazała się z bardzo dobrej strony, zdobywając 4 bramki. Na "skrzydłach" wystąpiły Kinga Mularczyk, Magdalena Piątczak oraz Karolina Niedbała.
Ostatnie występy, w tym sobotni mecz, pokazały, że bardzo mocnym punktem naszej ekipy są bramkarki. W sobotę szansę na parkiecie otrzymały wszystkie trzy. Od pierwszych minut wystąpiła Justyna Brudzyńska, najnowszy nabytek ChKS PŁ, następnie w Obornikach między słupkami zameldowały się Marcelina Lis oraz Karolina Wałcerz, i wszystkie trzy spisały się znakomicie.
Pomimo braku zwycięstwa, jasnym światełkiem jest na pewno waleczna postawa naszych zawodniczek, oraz postawa golkiperek.

SKF KPR Sparta Oborniki - ChKS PŁ Łódź 25:21 (17:11)

Brudzyńska, Lis, Wałcerz - Ostros 6, Szmigielska 4, Kisiel 3, Sibelska 2, Walicka 2, P.Mularczyk 1, K.Mularczyk 1, Piątczak 1, Szymczak 1, Borowiec, Niedbała

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

20190217 162713

Udany rewanż Akademiczek!

Tak jak się spodziewaliśmy, niedzielne spotkanie z drużyną Drwęcy Novar Lubicz było pokazem żądzy rewanżu i udowodnienia, kto zasługuje na wyższe miejsce w tabeli. I te emocje było widać już od pierwsz
46176180 263359674528772 7446230061440565248 n

Czy ChKS zrewanżuje się za porażkę w I rundzie?

Już w tę niedzielę, 17 lutego, Chojeński Klub Sportowy Politechnika Łódzka rozegra mecz we własnej hali z czerwoną latarnią I ligi grupy A, Drwęcą Novar Lubicz. Łodzianki mają sporo do udowodnienia eki
Plakat dziewczynki

Zapraszamy na treningi piłki ręcznej

Zapraszamy dziewczynki z klas V, VI i VII na zajęcia zpiłki ręcznej!!