04 luty 2009 22:11

Ćwierćfinały Mistrzost Polski Juniorów

III mecz Znowu Zycięstwo!!! Mamy Półfinał!!!
II mecz
Zwycięstwo!!! I pierwszą połowę przegraliśmy 4 bramkami, ale nasi szczypiorniści po przerwie wyszli jak nowo narodzeni i pokonali Brodnicę aż 12 bramkami.
I mecz I mecz już za nami... Mecz bardzo wyrównany. Niestety o wyniku zadecydowały proste błędy naszych zawodników. A było tak blisko!!!

III mecz ChKS - UKS Szczypiorniak Olsztyn 28:24
II mecz   MKS Brodnica - ChKS Łódź   27:39 (16:12)
I mecz     MMTS Kwidzyn - ChKS Łódź
32:29

6.02.09r (piątek)                    7.02.09r (sobota)                                   8.02.09r (niedziela)
MPJM 16:00   2-4  35:24        MPJM 16:00   2-3    27:39 (16:12)      MPJM 10:00   3-4    28:24
MPJM 18:00   1-3  32:29        MPJM 18:00   4-1    20:30                     MPJM 12:00   1-2