Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Szymon Kubicki
03 grudzień 2018 20:45

ChKS PŁ przed ważną walką o ligowe punkty

Dsc 01hub97

Zawodniczki ChKS Politechniki zamierzają w najbliższą środę pokazać, że nie grają w I lidze wyłączniew nagrodę za piękne oczy. Do Łodzi przyjedzie SMS ZPRP II z Płocka, czyli drużyna złożona z wielu utalentowanych młodych zawodniczek, które uczą się w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Pomimo, że to licealistki, trzeba pamiętać o tym, że tworzą one trzon reprezentacji naszego kraju w swojej kategorii wiekowej. Nasze przeciwniczki to ekipa dobrze wyszkolona technicznie, świetnie grająca z kontrataku. Płocczanki po 8 kolejkach zajmują dziewiąte miejsce w tabeli, tuż za plecami łodzianek, a nasze drużyny dzieli zaledwie 1 punkt.

Trenerzy Agnieszka Kowalska i Tomasz Walicki przygotowali zespół taktycznie na najbliższy mecz, a głównym założeniem będzie przede wszystkim wykańczanie akcji, które nasz zespół sobie wypracowuje, ale często ma kłopoty z rzuceniem bramki. To właśnie ten mankament był przyczyną porażki naszego zespołu w ostatnim meczu z MTS Kwidzyn. Jeśli tylko "Akademiczki" poprawią swoją skuteczność i utrzymają dobrą grę w obronie, to zwycięstwo będzie na wyciągnięcie ręki. Nie można też pominąć świetnej gry naszych bramkarek w ostatnim meczu, Marceliny Lis i Karoliny Wałcerz. Wierzymy, że obie utrzymają swoją dyspozycję także w najbliższych meczach.

Tradycyjnie trenerzy nie mogą skorzystać z Martyny Gomółki, Aleksandry Kutnik, Małgorzaty Kisiel. Do tej grupy dołączyła niestety Magdalena Piątczak, która na ostatnim turnieju Handball Plener by night złamała nos. Po raz kolejny zatem na parkiecie pojawią się wychowanki naszego klubu, które szturmem zdobywają sobie pozycję w zespole, w każdym meczu udowadniając swoją wartość i talent.

 

Tradycyjnie wszystkich zapraszamy gorąco na mecz!!! Wasz doping na pewno nam pomoże!

 

ChKS PŁ - SMS ZPRP II Płock

środa, 05.12.2018, godz. 17:30

ul. Kosynierów Gdyńskich 18

WSTĘP WOLNY.

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

46176180 263359674528772 7446230061440565248 n

Czy ChKS zrewanżuje się za porażkę w I rundzie?

Już w tę niedzielę, 17 lutego, Chojeński Klub Sportowy Politechnika Łódzka rozegra mecz we własnej hali z czerwoną latarnią I ligi grupy A, Drwęcą Novar Lubicz. Łodzianki mają sporo do udowodnienia eki
Plakat dziewczynki

Zapraszamy na treningi piłki ręcznej

Zapraszamy dziewczynki z klas V, VI i VII na zajęcia zpiłki ręcznej!!
46176180 263359674528772 7446230061440565248 n

Przegrana na trudnym terenie..

Niestety, nie udało się zawodniczkom Chojeńskiego Klubu Sportowego wywieźć zwycięstwa z trudnego terenu. W sobotę, 2 lutego, nasza drużyna rozegrała mecz z SKF KPR Spartą Oborniki, który niestety zako