02 listopad 2011 18:26

II Liga Kobiet

06.11.2011r. (niedziela) godz. 15:00

KSS II Kielce - ChKS Łódź 33:24 (18:13)

Pierwsze 5 minut meczu drużyna ChKS Łódź zaczęła od dobrej gry w obronie i wyszła na prowadzenie 3:1, jednak gospodynie przejęły inicjatywę i odrobiły straty. Mimo to do 27 minuty I połowy walka była wyrównana. Niestety 4 straty piłki pod rząd po błędach własnych zawodniczek ChKS-u spowodowały, że po I połowie na tablicy widniał wynik 18: 13 dla zawodniczek z Kielc. W drugiej połowie meczu inicjatywa w dalszym ciągu była w rękach
zawodniczek KSS-u. Wykorzystując błędy w ataku zawodniczek ChKS-u gospodynie
powiększały przewagę punktową dzięki udanym kontratakom. W naszym zespole zdecydowanie słabiej niż w poprzednim meczu zagrały bramkarki, wiele do życzenia pozostawiała też skuteczność rzutowa w ataku naszych zawodniczek .Na dość dobrym poziomie zagrały: N.Kowalska, A.Kamińska ,M.Walicka, M.Sadowska, i B.Walicka.

Zawodniczki ChkS-u: Marciniak, Matysiak, - Kowalska 4, Walicka M. 4, Sadowska 4, Walicka B. 4, Kamińska 3, Piątczak 2, Gitzel 2, Rzeszotek 1, Michalak, Wosińska.

Zawodniczki KSS: Sala, Wałcerz, - Pinda 6, Zimnicka 5, Syncerz 4, Olszowa 4, Skowrońska 4, Pawłowska 3, Fijałkowska 3, Piecaba 2, Pięta 1, Kędzior, Goraj, Młynarska.